Jeszcze nie ochłonęliśmy po ostatniej, 12-sto godzinnej imprezie, a The Lordz Team już szykują dla nas jeszcze grubszą dawkę basu!
Panowie wrócili z Ibizy z nowym, świeżym brzmieniem, nowymi setami i dawką pozytywnej energii.
Dodatkowo nad przebiegiem imprezy czuwać będzie najlepszy dubstepowy hypeman z UK – odkrycie tego roku – MC Shot:One!!!

The Lordz Team to grupa dubstepowa z Warszawy grająca swoje utwory w formie live actu, a także najtłustsze DJskie sety – Poczynając od elektronicznych
odmian Hip Hopu, aż po mocne połączenia Dubstepu i Drum And Bassu. Grupa grała koncerty z takimi gwiazdami Dubstepu jak Breakage,
Jazzsteppa czy RSD.
Warto napomknąć, że The Lordz(powstałe w 2008) tojedna z pierwszych grup producentów, którzy zaczęli tworzyć i promować Dubstep w Polsce. Z silnym akcentem zadebiutowali na składance Dub Out Of Poland 3 i zostali okrzyknięci zwycięzcami składanki.
Wieczór w wykonaniu The Lordz Team trwa z reguły 6 godzin, chociaż artyści tak kochają to co robią, że zwykle grają dłużej i bawią się razem z
imprezowiczami.

Jeżeli chodzi o samą Warszawę, to grupa zagrała w lokaach: Mandala, 1500m do wynajęcia, Powiększenie, Plac Zabaw, Warszawa Powiśle.
Jako główni wykonawcy występowali m.in. w Bydgoszczy (Mózg), Częstochowie (Galeria Teatr From Poland),
Cieszynie (Piwnica Stary Targ), Białymstoku (Metro), Turku (festiwal SCABB), Wrocławiu(Klub Puzzle, Era Nowe Horyzonty).
Czuwali także nad dubstepowym brzmieniem Ostróda Reggae Festival 2011, a także gościli przez 9 dni w Playa Pinet na Ibizie.

Skład grupy:
Auer (The Lordz Team)
Fio (The Lordz Team)
Du:It (The Lordz Team)
MC Shot:One (Subwena, The Lordz Team, UK)

Dzięki wzorowej pracy Grajpera i JuCho możecie obejrzeć film z poprzedniej imprezy:

http://www.youtube.com/wat
ch?v=mX7q5h6aoSg

a także przesłuchajcie promomix:


board

WLOT FREE

start: 22

GORĄCO ZAPRASZAMY!