w sobotę 26 marca topimy marzannę na powiślu. żegnamy jesienno zimowe depresje i bawimy się najwspanialej. 
będziemy gryllować, czillować, byczyć się na leżakach, popijać trunki najróżniejsze i oddawać się słodkiej bezczynności.
nie zabraknie niczego, będzie można zjeść, popić, potańczyć, spotkać znajomych i nieznajomych.
będzie znów dobrze.

startujemy o 18 na dwóch barach i ruszcie.

o 22 do ucha zagra nam Minimatic – francuski muzyk, producent i DJ. Założyciel wytwórni Tour Eiffel, dzięki której wydał kilka siódemek, które zatrzęsły dobrymi parkietami na całym świecie i trafiły na listy bestsellerów wielu sklepów z płytami. W jego dyskografii znaleźć można wiele bardzo dobrze przyjętych remixów i coverów m.in. „Take On Me” w stylu lounge/bossa nova oraz remixy utworów Janko Nilovica. Regularnie współpracuje z kultową wytwórnią Vadim Records, a jego produkcje trafiają na liczne kompilacje. Wkrótce ukaże się jego pierwszy longplej. Jego muzykę charakteryzuje ciepłe, organiczne, analogowe brzmienie, a jego znajomość muzyki francuskiej (library, ye ye, francuski pop i jazz itd.) oraz wieloletnie doświadczenie umożliwia pomysłowe i udane odświeżenie francuskich utworów lat 60 i 70. W klubach najczęściej puszcza ciekawą selekcję muzyki starszej i nowszej, francuskie kawałki oraz swoje produkcje.

zagra też dla nas Rewelacyjny Luciano który w swoich setach prezentuje ekscytującą mieszankę crossover soulu, funku, disco i nowych produkcji zakorzenionych w muzyce lat 60 i 70 doprawiając całość szczyptą tanecznego jazzu, easy listening, library, rocka i bossa novy. 
W krakowskiej rozgłośni akademickiej Radiofonia FM prowadził audycję „Jazzpanorama”. Dodaje „Rewelacyjność” do „Hydrofoniks” występując pod szyldem „Rewelacyjni Hydrofoniks” wraz z Senor Soulem i Doktórem Plamą. Cała radosna trójka wspólnie prowadzi w Radiofonii FM audycję „Mamy Dla Was Kwiaty” oraz organizuje cykl imprez pod tym samym tytułem.
Najczęściej można usłyszeć go w krakowskiej Alchemii, gdzie wraz z resztą RH organizuje regularne żywiołowe potańcówki z serii “Kinky Beats”.

sobota 26 marca
przybywajcie!


http://powisle.blog.pl/


http://www.myspace.com/min
imatic

www.myspace.com/revluciano

www.rewelacyjny.blogspot.com


plakat Luka Rayski www.rayski.pl