JUŻ 11 MARCA! PAVULON TWIST. Start 21:00. Wjazd jak zawsze free.
o zespole:
PAVULON TWIST to muzyczna podróż autostradą przez bezkresne prerie z milionem dolarów w gotówce, piękną dziewczyną u boku i nieboszczykiem w bagażniku. To niepokojące nastroje rodem z filmów Tarantino, obok energicznych, korzennie rockandrollowych rytmów. Nostalgiczne rockabilly, niebezpieczny surf, brudny garage, trash country plus zastrzyk z trucizny – oto muzyka PAVULON TWIST. Występ na żywo tych pięciu warszawskich rockandrollowców do dzika uczta dla ciała i (d)ucha. 
Istnieją od 2003 roku. W 2007 roku ukazał się ich długo oczekiwany debiutancki album pt. „No Twist Just Boogie” wydany przez Jimmy Jazz Records, który został przyjęty z dużym entuzjazmem zarówno przez dziennikarzy muzycznych jak i publiczność. 
Wiosną 2009 roku odbyli wspólną trasę z Black Raven (Niemcy) i The Beetle Crushers (Finlandia) – pierwszoligowymi zespołami europejskiej sceny rockabilly. W ramach Worldwide Rockers Tour zagrali serię niezapomnianych koncertów w Niemczech, Finlandii i Polsce.
Druga połowa 2010 roku to okres kolejnych już zmian personalnych i związanej z nimi przerwy w działalności koncertowej. Z początkiem 2011 roku Warszawscy ewangeliści rock’n’rolla deklarując bezgraniczną wiarę w jego nieśmiertelność, powracają na scenę w nowym składzie. Rewelacyjnym występem u boku swoich mentorów z Lou Cifer And The Hellions (Niemcy) udowadniają, że rock’n’roll jest wiecznie żywy. Obecnie przygotowują materiał na nową płytę, zamierzając jeszcze głębiej sięgnąć korzeni gatunku.

SKŁAD
Maciej „Adolv” Drzewiecki – gitara, Łukasz „Mięso” Sokołowski – gitara basowa, Marcin Lewandowicz – wokal / harmonijka, Marcin „Muzieh” Owerczuk – gitara, Bartosz „Bart” Kaczmarczyk – perkusja.