w powiślu Ewa i Kasia cieszą oko i ucho w najbliższy piątek 17.12.

 

Fun Fatale to kolektyw dj’ski w skład którego wchodzi: Kasia Krawczyk i Ewa Leśniewsky czyli yin i Jang polskiej dyskoteki. Dziewczyny grają głównie Remixy  Disco  Electro  Fidget  Pop  Indie  elektro  Balearic  Deep House. 

 

Na miano Fun Fatale zapracowały sobie w pocie czoła przez lata Clubbingu, który raz bił je po twarzy, a raz głaskał po głowie. 

Dlatego FF nauczone swoim doświadczeniem, potulnie zostawiają telefony w domu, wiążą mocno buty, pilnują swoich sukienek i starają się za kołnierz wylewać- Tobie radzimy to samo!

 

Kasia Krawczyk – perkusistka/ klawiszowiec. Smakowała densu od 16 roku życia ze swoim macierzystym zespołem ANDY przemierzając całą Polskę i trochę świata. Pozbawiała się artystycznych i naukowych złudzeń w Łódzkiej Szkole Filmowej oraz studiując Iranistykę. Z Natalią Fiedorczuk (NatL, Happy Pills) członkini mocno towarzyskiego kolektywu Absolutely Fabulous!

 

Ewa Leśniewsky- Z zawodu znawca kultur Azji i Afryki. Połowa kolektywu Sheep and Wolves, Miss Pomorza, zapalony gracz w softball, Stylista/projektant i raczkująca perkusistka. Trochę pisała o modzie i seksie ale kto by to czytał…

 

start   21.00