UWAGA UWAGA! KONCERT THE PHANTOMS!

DZIAŁANIE:
The Phantoms to gitarowa odtrutka na tę nową muzykę, która brzmi jak dzwonki z twojej komórki. Utwory Phantomsów porównuje się do rdzy za paznokciami i krwi z nosa, a w dniu ich pierwszego występu umarł Michael Jackson. Ten koncert sprawi, że przestaniesz słuchać remiksów.

SPOSÓB UŻYCIA:
Przyjdź 19 listopada do Warszawy Powiśle. Bądź koło 22. Jak ci się poszczęści, to zgarniesz jedną ze stu limitowanych epek, które Phantomsi do spółki z Powiślem przygotowali specjalnę na tę okazję. Weź ziomków, bo WEJŚCIE DARMO! A potem będzie potańcówa!

SKŁAD:
Na wokalu i z gitarą Grzegorz Wiernicki – dumny posiadacz drugiej największej po Franciszku Walickim kolekcji polskich płyt big-bitowych. Na drugiej gitarze Jakub Niezgoda – dumny posiadacz pocztówki dźwiękowej „Nigdy Nie Mogę Być Zadowolony” zespołu The Rolling Stones. Na bębnach Stanisław Legus – dumny posiadacz jedynego w kraju zestawu perkusyjnego, który da się przewieźć rowerem. No i nowy, prawie nieśmigany nabytek, Miguel – dumny posiadacz fajnie piszczącego syntezatora!

SKUTKI UBOCZNE:
Po koncercie impreza z zagranicznym garażem, polskim big beatem i warszawską swadą, czyli The Phantoms Play Records. Dreszcze. Omamy wzrokowe.