21.03 Pierwszy Dzień Wiosny z Klubobusem i Chłodną 25 

 

Warszawa Powiśle:

 

9-16 GIEŁDA ROWEROWA

Zapraszamy wszystkich chcących kupić lub sprzedać rower bądź akcesoria.

Klasyczne rowery miejskie, szosowe, składaki, ostre koła- dla każdego

wielbiciela jednośladów. Dla amatorów i zawodowców. Dla zwolenników weekendowej rekreacji i dla tych, którzy na co dzień omijają korki.

Dostępny będzie również szybki serwis rowerowy.

 

10-14 ZAMIEŃ ODPADY NA KULTURALNE WYPADY

Akcja będzie polegać na wymianie przynoszonych przez mieszkańców surowców wtórnych (zużytych opakowań i baterii) na bilety do ośrodków kultury (kin, teatrów, muzeów, na koncerty, wydarzenia sportowe … ). Odpady będą segregowane a następnie poddane recyklingowi.

 

12-18 MACIEK SIENKIEWICZ PRZEDSTAWIA YACHT ROCK DISCO

Pierwszy dzień wiosny zobowiązuje. Dlatego też Yacht Rock Disko tego dnia nie będzie zmuszać do skakania z rękami w górze – raczej zaproponuje kulturalne dźwięki łagodnie, lecz stanowczo wspomagające wiosenne roztopy. Rytmy równie godne, co niespieszne będą dodatkiem do płynących jak uwolnione z lodu rzeki melodii, rozbrzęczanych instrumentów strunowych, głębokich i ciepłych basów oraz podniosłych pieśni sławiących słoneczny blask. Muzyka jeszcze nie wydana spotka się z już zapomnianą w amalgamacie brzmień pełnych światła i uśmiechu.

 

18:30-20 PROJEKCJA FILMU THE GARDEN

Nagradzany dokument o największym niezależnym miejskim ogrodzie i walce o jego przetrwanie w Los Angeles. Film jest jednocześnie wstępem do działań propagujących Urban Gardening, które tej wiosny organizować będzie Warszawa Powiśle.

 

22 AFTERPARTY Z MUSTACHE WARSAW